ČASTÉ OTÁZKY

Ako môžem zaplatiť?

Platba prebiaha zaplatenim platobnou kartou cez platobnu branu. Tovar na dobierku nezasielame. 

Aký je čas, spôsob a cena doručenia?

Doručenie po objednaní trvá maximálne 7 pracovných dní na SR , 10 pracovných dní do ČR kuriérom DPD, 10 pracovných dní pre iné krajiny Európy kedy posielame doporučeným listom Slovenskou poštou. Objednávky sa však snažíme vybaviť čo najskôr a zvyčajne je dodanie do 3 dní. 

Doručenie do SR: kuriér DPD 4,60€ - pri obj nad 20€ ZADARMO
Doručenie do ČR: kuriér DPD 4,60€ 
Zvyšok Európy: Slovenská pošta 9,00€

Zakúpený tovar mi nevyhovuje, čo mám robiť?

Stáva sa, že si z času na čas objednáte, niečo nie úplne vhodné. Kupujúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Toto právo môže využiť len spotrebiteľ. Stačí vyplniť tento PDF formulár o "Odstúpení od zmluvy", a zaslať nám ho spolu s tovarom na adresu "SEBIA s.r.o., Fraňa Mojtu 1 (JMF), 949 01 Nitra".

Zakúpený tovar sa mi poškodil, ako ho môžem reklamovať? 

Na uplatnenie reklamácie je potrebné vypísať tento reklamačný formulár.

Reklamácia sa nevzťahuje na sčernanie striebra, mechanické poškodenie šperku (napr. roztrhnutie retiazky inde ako v spoji), opotrebovanie či poškodenie nešetrným zaobchádzaním. Celé reklamačné podmienky nájdete TU

Zakúpený kozmetický produkt mi nevyhovuje ako ho môžem vymeniť? 

Presne z tohto dôvodu, je lepšie pri výbere kozmetických produktov sa vopred so mnou poradiť aby sme spoločne vybrali správny produkt pre váš typ pleti. Ak by ste aj v tomto prípade bola nespokojná, určite mi treba napísať a tento problém spoločne vyriešime a produkt bezplatne nahradíme vhodnejším (v prípade cenového rozdielu samozrejme cenu dorovnáme).

Sú ARTISTRY produkty testované na zvieratách? 

NIE!
Podľa platných zákonov je zakázané obchodovanie v rámci EÚ s akýmikoľvek kozmetickými produktami testovanými na zvieratách. Všetky kozmetické výrobky sprístupnené na trhu EÚ musia spĺňať požiadavky nariadenia ES č. 1223/2009 o kozmetických výrokoch a nariadenia EÚ č. 655/2013.

Čo je BIOQUEST FORMULA? 

BIOQUEST FORMULA je to, čím sa výrobky AMWAY HOME líšia od ostatných; je to kľúčový rozlišujúci argument. Výrobky obsahujúce BIOQUEST FORMULA majú vysokoaktívne prírodné prísady, ktoré prinášajú výnimočné výsledky pri čistení bez toho, aby škodili životnému prostrediu. Výrobky majú veľmi vysokú účinnosť a sú koncentrované, biodegradovateľné a sú dermatologicky testované.*

BIODEGRADOVATEĽNÝ- akýkoľvek výrobok, ktorý o sebe tvrdí, že je biodegradovateľný, musí sa rozložiť prirodzeným spôsobom t.j. bez toho, aby znečistil prostredie. Všetky výrobky radu AMWAY HOME majú zloženie, ktoré je úplne biodegradovateľné.

KONCENTROVANÝ - koncentrované zloženie výrobkov AMWAY HOME zabezpečuje ich účinnosť a obsahuje namiesto plnív či vody vysoké percento aktívnych prísad, pretože našou zásadou je poskytnúť zákazníkom za ich peniaze viac.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ - zloženia výrobkov AMWAY HOME boli testované dermatológmi, aby sa zabezpečila ich bezpečnosť a šetrnosť k pokožke a teda nespôsobujú žiadne alergie alebo podráždenie pokožky. Pri výrobku SA8 BABY Prací prášok na detskú bielizeň sme zašli ešte o krok ďalej a zabezpečili sme testovanie pediatrami, aby bolo isté, že zloženie výrobku je jemné k mladučkej, citlivej pokožke.

 

Viac detailnejšie sa môžete dozvedieť o týchto odpovediach aj na stránke
Všeobecné obchodné podmienky.